Do Vianoc

Nadstavec Sahara 100

Nadstavec Sahara 100

101 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Hľadáte dokonalé riešenie pre váš interiér? Ten, ktorý vám dá ďalší priestor na ukladanie vecí v miestnosti? Preto by ste mali venovať pozornosť rozšíreniu šatníka Sahara 100. Tento model zohráva úlohu úložnej skrinky, v ktorej miesto nájde akýkoľvek ďalší prvok, ktorý nemá doma miesto ako sezónne oblečenie.

Toto predĺženie je vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a je k dispozícii v niekoľkých farbách, takže ho môžete dokonale prispôsobiť vášmu interiéru.

Sahara má kompaktné rozmery - 100 cm široký, 45 cm vysoký a 62 cm hlboký.

Je vybavená posuvnými dverami, ktoré výrazne uľahčujú používanie a zároveň šetria veľa voľného miesta.

Rozmery:

  • šírka: 100 cm,
  • výška: 45 cm,
  • hĺbka: 62 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

  • 16 mm laminovaná drevotrieska,
  • kovové vodiace lišty,
  • kĺzavý systém ložísk,
  • sada obsahuje potrebné príslušenstvo a pokyny pre rýchlu a bezproblémovú montáž nadstavca

Záruka: 24 mesiacov

Nadstawka na szafę

Šírka 100
Výška 45
Záruka 2 roky
Hĺbka 62

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu