Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Nástenné svietidlo Haga White 9708

Nástenné svietidlo Haga White 9708

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nástenné svietidlo Haga White 9708 je model s minimalistickým obdĺžnikovým tvarom. Tento model nástennej lampy je ideálny pre chodby a schodiská, pretože dokáže osvetľovať časť zeme. Jeho využitie oceníte aj v spálni nad nočným stolíkom. Svetelný lúč je nasmerovaný nahor a nadol, vďaka čomu nebude posteľ príliš osvetľovať.

Výhodou je dvojitý zdroj svetla, ktorý osvetľuje hornú a spodnú časť. Je tiež potrebné zdôrazniť, že bolo vyrobené z vysoko kvalitných komponentov vrátane lakovanej ocele.

rozmery:

 • šírka: 25,5 cm,
 • celková výška: 15 cm,
 • hĺbka: 4 cm

Technické údaje

 • farby: biela,
 • montáž: stena,
 • napájanie: 230 V,
 • materiál: lakovaná oceľ,
 • typ zodpovedajúcej žiarovky: maximálny výkon závitu 2 x G9 - 40 W
 • trieda tesnosti: IP20

informácie:

 • dva svetelné body (hore / dole),
 • predáva sa bez žiaroviek,
 • vnútorné použitie: obývacia izba, spálňa, jedáleň, hala, chodba, priestory,

Záruka: 24 mesiacov

Hĺbka 4
Záruka 2 roky

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať