Do Vianoc

Nábytok do obývačky Quant II

Nábytok do obývačky Quant II

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nadčasový dizajn a inovatívne riešenia sú charakteristické pre nábytok do obývacej izby Quant II. V súprave nájdete nielen funkčné vitríny alebo rozkladací stôl, ale aj dvojdverovú šatníkovú skriňu a komodu so zásuvkami a skrinkou, ktoré poskytujú ideálny úložný priestor.

Nábytok do obývacej izby Quant II je vyrobený v zaujímavom štýle, ktorý dokonale ladí s priemyselným, moderným alebo loft usporiadaním a poskytuje skvelú dekoráciu.

Súprava je vyrobená z odolnej laminovanej drevotriesky, dýhovanej hrany ABS, ktorá výrazne zvyšuje trvanlivosť nábytku.

Quant II má v sade inovatívne LED osvetlenie, ktoré dokonale osvetlí priestor a zároveň je zaujímavým rozlišovacím prvkom.

Rozmery:

 • Dvojdverová skriňa 2D Quant QA-01:

šírka: 95 cm, výška: 195 cm, hĺbka: 50 cm,

 • Vitrína 1D1W Quant QA-03:

šírka: 76 cm, výška: 195 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Nízka vitrína 2D1W Quant QA-06:

šírka: 110 cm, výška: 140 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Moderná komoda 1D4S Quant QA-08:

šírka: 90 cm, výška: 130 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Rozkladací stôl Quant QA-10:

dĺžka: 146 cm, rozložená dĺžka: 186 cm, šírka: 86 cm, výška: 80 cm

Prevedenie:

 • telo: laminovaná drevotrieska s hrúbkou 16 a 22 mm,
 • predná časť: MDF s hrúbkou 16 mm,
 • doska stola: laminovaná drevotrieska 22 mm,
 • pokryté ABS hranou,
 • zadná stena z 3 mm hrubej dosky HDF s čiernym laminátom,
 • rozkladací stôl,
 • 4 mm tvrdené sklenené police vitríny,
 • štandardné osvetlenie (LED pásik)

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať