Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Nábytok do obývačky Quant II

Nábytok do obývačky Quant II

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nadčasový dizajn a inovatívne riešenia sú charakteristické pre nábytok do obývacej izby Quant II. V súprave nájdete nielen funkčné vitríny alebo rozkladací stôl, ale aj dvojdverovú šatníkovú skriňu a komodu so zásuvkami a skrinkou, ktoré poskytujú ideálny úložný priestor.

Nábytok do obývacej izby Quant II je vyrobený v zaujímavom štýle, ktorý dokonale ladí s priemyselným, moderným alebo loft usporiadaním a poskytuje skvelú dekoráciu.

Súprava je vyrobená z odolnej laminovanej drevotriesky, dýhovanej hrany ABS, ktorá výrazne zvyšuje trvanlivosť nábytku.

Quant II má v sade inovatívne LED osvetlenie, ktoré dokonale osvetlí priestor a zároveň je zaujímavým rozlišovacím prvkom.

Rozmery:

 • Dvojdverová skriňa 2D Quant QA-01:

šírka: 95 cm, výška: 195 cm, hĺbka: 50 cm,

 • Vitrína 1D1W Quant QA-03:

šírka: 76 cm, výška: 195 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Nízka vitrína 2D1W Quant QA-06:

šírka: 110 cm, výška: 140 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Moderná komoda 1D4S Quant QA-08:

šírka: 90 cm, výška: 130 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Rozkladací stôl Quant QA-10:

dĺžka: 146 cm, rozložená dĺžka: 186 cm, šírka: 86 cm, výška: 80 cm

Prevedenie:

 • telo: laminovaná drevotrieska s hrúbkou 16 a 22 mm,
 • predná časť: MDF s hrúbkou 16 mm,
 • doska stola: laminovaná drevotrieska 22 mm,
 • pokryté ABS hranou,
 • zadná stena z 3 mm hrubej dosky HDF s čiernym laminátom,
 • rozkladací stôl,
 • 4 mm tvrdené sklenené police vitríny,
 • štandardné osvetlenie (LED pásik)

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať