Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Nábytok do obývačky Quant III

Nábytok do obývačky Quant III

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Súprava nábytku do obývačky Quant III je ideálna pre moderné zariadenie. Neutrálne farby čelných plôch sú prerušované tmavými vložkami, ktoré dodávajú nábytku Quant charakteristický rys.

Nábytok do obývacej izby je sada najpotrebnejšej televíznej skrinky s vyhradeným úložiskom a miestom na doplnky. Kolekcia obsahuje vysokú vitrínu a nízku vitrínu, ktoré podporujú udržiavanie konzistentného štýlu v celej miestnosti.

Okrem toho sme pre vás tiež pripravili konferenčný stolík a jednoduchú poličku na knihy, ozdobné rámy na fotografie a rastliny zdobiace interiér.

Rozmery:

 • Vitrína 1D1W Quant QA-03:

šírka: 76 cm, výška: 195 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Televízna skrinka 1D1S Quant QA-04:

šírka: 155 cm, výška: 55 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Nástenná polica 155 Quant QA-05:

šírka: 155 cm, výška: 25 cm, hĺbka: 26 cm,

 • Nízka vitrína 2D1W Quant QA-06:

šírka: 110 cm, výška: 140 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Konferenčný stolík 2S Quant QA-09:

šírka: 100 cm, výška: 55 cm, hĺbka: 70 cm

Prevedenie:

 • telo: laminovaná drevotrieska s hrúbkou 16 a 22 mm,
 • predná časť: MDF s hrúbkou 16 mm,
 • doska stola: laminovaná drevotrieska 22 mm,
 • pokryté ABS hranou,
 • zadná stena z 3 mm hrubej dosky HDF s čiernym laminátom,
 • 4 mm tvrdené sklenené police vo vitríne,
 • štandardné osvetlenie (LED pásik)

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať