Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Obývacia stena Pippi 3

Obývacia stena Pippi 3

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderná obývacia stena Pippi 3 kombinuje kúzlo moderného štýlu s najvyššou funkčnosťou. V obývacej stene sa nachádza televízna skrinka, bez ktorej sa nezaobíde žiadny obytný priestor, ako aj dvojica stojacich vitrín. Každá z nich má uzavreté skrinky a sklenenú prednú časť.

Ďalším prvkom, ktorý skrášľuje usporiadanie vašej obývačky a obývacieho priestoru, je jednoduchá závesná polica, ktorú môžete použiť ako miesto pre svoje obľúbené knihy, alebo zdobiť interiér.

Obývaciu stenu tvorí:

  • Závesná polica:

šírka: 110 cm, výška: 20 cm, hĺbka: 21 cm,

  • Vysoká vitrína:

šírka: 60 cm, výška: 190 cm, hĺbka: 30 cm

  • Televízna skrinka:

šírka: 150 cm, výška: 32 cm, hĺbka: 40 cm

  • Nízka vitrína:

šírka: 60 cm, výška: 117 cm, hĺbka: 29 cm

Prevedenie:

  • telo: laminovaná doska odolná proti poškriabaniu
  • predné strany: laminovaná doska odolná proti poškriabaniu s vysokým leskom
  • predné steny a police: tvrdené, brúsené sklo
  • Vrátane LED osvetlenia

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
24.09.2020

Tomek J.

Vrelo odporúčam. Nástenná jednotka dokonale zapadne do priestoru.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
08.02.2020

Agata W.

Nástenná jednotka splnila všetky naše očakávania. vyzerá krásne a má veľa priestranných skriniek.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať