Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-5%

Znížená!
Obývacia stena Pippi 3

Obývacia stena Pippi 3

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderná obývacia stena Pippi 3 kombinuje kúzlo moderného štýlu s najvyššou funkčnosťou. V obývacej stene sa nachádza televízna skrinka, bez ktorej sa nezaobíde žiadny obytný priestor, ako aj dvojica stojacich vitrín. Každá z nich má uzavreté skrinky a sklenenú prednú časť.

Ďalším prvkom, ktorý skrášľuje usporiadanie vašej obývačky a obývacieho priestoru, je jednoduchá závesná polica, ktorú môžete použiť ako miesto pre svoje obľúbené knihy, alebo zdobiť interiér.

Obývaciu stenu tvorí:

  • Závesná polica:

šírka: 110 cm, výška: 20 cm, hĺbka: 21 cm,

  • Vysoká vitrína:

šírka: 60 cm, výška: 190 cm, hĺbka: 30 cm

  • Televízna skrinka:

šírka: 150 cm, výška: 32 cm, hĺbka: 40 cm

  • Nízka vitrína:

šírka: 60 cm, výška: 117 cm, hĺbka: 29 cm

Prevedenie:

  • telo: laminovaná doska odolná proti poškriabaniu
  • predné strany: laminovaná doska odolná proti poškriabaniu s vysokým leskom
  • predné steny a police: tvrdené, brúsené sklo
  • Vrátane LED osvetlenia

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať