Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Obývacia stena Ava

Obývacia stena Ava

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Ava - táto zdanlivo malá nástenná jednotka poskytne dostatok úložného a expozičného priestoru. Funguje to najmä v malej obývacej izbe alebo v izbe, pričom je úžasnou ozdobou.

V sade Ava nájdete priestranné závesné vitríny, stojace vitríny, nástenné police a televízne skrinky, ktoré dokonale zobrazia elektronické vybavenie a skryjú ďalšie káble.

Celá je vyrobená z masívnej drevotriesky s módnymi farbami, ktoré potešia všetkých milovníkov nadčasových riešení.

Rozmery prvkov:

 • Závesná vitrína:
 • šírka: 42 cm, výška: 92 cm, hĺbka: 28 cm,
 • Skrinka:
 • šírka: 42 cm, výška: 92 cm, hĺbka: 28 cm,
 • Televízna skrinka:
 • šírka: 138 cm, výška: 27 cm, hĺbka: 38 cm,
 • Závesná polica:
 • šírka: 90 cm, výška: 10 cm, hĺbka: 17 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

 • telo a predná časť: drevotrieska s hrúbkou 16 mm,
 • plastové rukoväte,
 • obyčajné pánty gtv

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať