Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Obývacia stena Lukire I

Obývacia stena Lukire I

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Snívate o interiéri, v ktorom si môžete oddýchnuť po náročnom pracovnom dni a stráviť čas so svojimi blízkymi? Zoznámte sa s nábytkom do obývačky Lukire I, ktorý vás nadchne svojím vzhľadom a praktickými riešeniami.


Súprava nábytku obsahuje komodu, dve vitríny a súpravu konferenčných stolíkov, ktoré spolu tvoria ucelený celok. Kovové nohy a úchyty dodávajú nábytku jedinečný štýl a zabezpečujú jeho stabilitu.


Vitríny v súprave majú sklenené dvierka a police, na ktorých môžete ukladať a vystavovať svoje obľúbené predmety. Dva konferenčné stolíky sú zasa ideálnou voľbou pre milovníkov kávy a popoludňajšieho odpočinku v obývacej izbe.


Tento nábytok do obývačky spája elegantný dizajn s praktickými riešeniami, aby ste čo najlepšie využili dostupný priestor vo vašej obývačke.


Rozmery:


 • Komoda Lukire K2D3SZ LK01:

 šírka: 150 cm, výška: 90 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Lukire LK02 nástenná polica:

 šírka: 135 cm, výška: 20 cm, hĺbka: 15 cm,

 • Lukire LK03 RTV skrinka:

 šírka: 150 cm, výška: 54 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Lukire WIT60 LK04 vysoká skrinka:

 šírka: 60 cm, výška: 200 cm, hĺbka: 41 cm,

 • Lukire WIT90 LK05 vitrína:

 šírka: 90 cm, výška: 140 cm, hĺbka: 41 cm

 • Veľký konferenčný stolík: 

šírka: 65 cm, výška: 53 cm, hĺbka: 65 cm,

 • Malý konferenčný stolík: 

šírka: 55 cm, výška: 47 cm, hĺbka: 55 cm


Prevedenie:


 • Korpus a čelá: 16 mm hrubá drevotrieska,
 • hrany: ABS (viditeľné plochy), papier (neviditeľné plochy),
 • zadná doska: čierna HDF doska 3 mm,
 • nožičky a úchyty: kov,
 • rýchloupínacie pánty s tichým zatváraním,
 • spodné bežce s pomalým pohybom,
 • sklenené panely na dverách (skrinky),
 • sklenené police (skrinky),
 • LED osvetlenie ako doplnková možnosť za príplatok.

 

Záruka: 24 mesiacov


komoda do salonu

szafka pod telewizor

witryna wysoka

witryna do salonu

detale mebli

stokik kawowy

Záruka 2 roky
Osvetlenie Za príplatok
Prevedenie Matné

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať