Do Vánoc

Obývacia zostava Sadro II

Obývacia zostava Sadro II

685 €

Dodanie:

Na dotaz

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Naplňte svoj domov elegantným nábytkom, moderným štýlom a sviežosťou. Obývacia zostava Sadro II je pre vás to pravé. V regáloch, skrini a komode nájdete veľkorysý priestor napríklad na schovanie oblečenia alebo vystavenie dekorácií. Zamilujete si aj konferenčný a televízny stolík.

Rozmery:

  • skriňa Sadro S1: šírka: 80 cm, výška: 196 cm, hĺbka: 50 cm
  • TV stolík Sadro S4: šírka: 132 cm, výška: 45 cm, hĺbka: 38 cm
  • regál Sadro S5: šírka: 80 cm, výška: 123 cm, hĺbka: 38 cm
  • komoda Sadro S7: šírka: 80 cm, výška: 84 cm, hĺbka: 38 cm
  • regál Sadro S8: šírka: 41 cm, výška: 162 cm, hĺbka: 38 cm
  • polica Sadro S9: šírka: 80 cm, výška: 41 cm, hĺbka: 26 cm
  • konferenčný stolík Sadro S13: šírka: 81 cm, výška: 45 cm, hĺbka: 81 cm


Doplňujúce informácie:

  • LTD doska
  • ochranná PVC hrana
  • zapustené úchytky: PVC


Záručná doba: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy

Mohlo by Vás zaujímať