Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Stena do obývacej izby Pippi

Stena do obývacej izby Pippi

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Ste fanúšikom modernej elegancie a nadčasového štýlu? Potom sa netrápte obstarožnou výbavou svojej obývačke a vymeňte ju za stenu do obývacej izby Pippi. Jej príjemné prevedenie s efektným LED osvetlením sa vám hneď tak neopozerá a vy s ňou budete spokojní.

Rozmery:

  • polica: šírka: 100 cm
  • vitrína: šírka: 60 cm, výška: 115 cm, hĺbka: 30 cm
  • TV stolík: šírka: 170 cm, výška: 32 cm, hĺbka: 43 cm
  • vitrína: šírka: 60 cm, výška: 117 cm, hĺbka: 30 cm


Farba: farebné prevedenie si vyberte tu


Doplňujúce informácie:

  • modré LED osvetlenie v cene
  • LTD doska
  • lesklé dvierka
  • brúsené a tvrdené sklo vitrín a políc - pri vitríne lakované po obvode v čiernom lesku
  • pre TV max. 47 palcov


Záručná doba: 24 mesiacov

 
 

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.50

Recenzie: 2

maria

pippi

paci sa mi

Gaba

pekna

jednoducha a pekna, dobre sa doladi

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať