Do Vianoc

Obývacia stena Bota 09

Obývacia stena Bota 09

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderný štýl a inovatívne riešenia sú hlavnými vlastnosťami nástennej steny Bota, ktorá ju odlišuje od ostatného nábytku do obývačky. Jeho jedinečné farby zaisťujú svieži vzhľad. Kombinácia najmodernejších farieb dobre harmonizuje s moderným usporiadaním obývačky.

Nástenná obývacia stena sa skladá z atraktívnej vitríny s policou a TV skrinky s priestrannou zásuvkou. Celok je doplnený závesnou poličkou určenou na vystavenie ozdobných drobností.

Jedinečná estetická hodnota nástennej jednotky je spôsobená vysoko kvalitnými materiálmi, z ktorých bola vyrobená.

Rozmery prvkov:

  • Vitrína s poličkou Bota 04: šírka: 152 cm, výška: 142 cm,
  • hĺbka: 35 cm,
  • Televízna skrinka Bota 40: šírka: 219 cm, výška: 52 cm, hĺbka: 45 cm,
  • Police Bot 01: šírka: 150 cm, výška: 32 cm, hĺbka: 24 cm

Prevedenie:

  • laminovaná doska,
  • ABS dyha,
  • v skrinke televízora je predná časť zospodu a zhora uvoľnená, čo uľahčuje otváranie,
  • energeticky úsporné LED osvetlenie v cene (polica Bota 01 nemá osvetlenie),
  • s funkciou plného rozšírenia

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať