Do Vánoc

Obývacia stena Bergenia II s komodou

Obývacia stena Bergenia II s komodou

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Bergenia II obývacia stena obsahuje:

- komodu,

- vitrínu,

- TV skrinku,

- poličku,

- policovú skriňu.

Bergenia sa vyznačuje moderným dizajnom - má mierne zaoblenú konštrukciu a lesklé fronty. Hlavnou vlastnosťou, ktorá odlišuje nábytok od ostatných, je použitie systému „push to open“, ktorý spočíva v ľahkom stlačení frontov.

Bergenia je vybavená LED osvetlením, ktoré dodáva nábytku jedinečný vzhľad.

Rozmery:

Vitrína Bergenia:

šírka: 100 cm, výška: 125 cm, hĺbka: 36 cm,

Policová skriňa Bergenia:

šírka: 50 cm, výška: 184 cm, hĺbka: 35 cm,

Malá TV skrinka Bergenia:

šírka: 190 cm, výška: 43 cm, hĺbka: 48 cm,

Polička Bergenia 1:

šírka: 190 cm, výška: 18 cm, hĺbka: 24 cm,

Komoda Bergenia SB:

šírka: 165 cm, výška: 123 cm, hĺbka: 48 cm

Materiál:

  • korpus a front: laminovaná drevotrieska,
  • lesklé fronty,
  • 22 mm hrubá horná časť,
  • systém „push to open“,
  • zásuvky majú frézovanú rukoväť,
  • vrátane LED osvetlenia

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať