Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Skrinka k sklápacej posteli Bed-Concept BC-08

Skrinka k sklápacej posteli Bed-Concept BC-08

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Keď je váš interiér malý, určite hľadáte alternatívu, ktorá bude perfektne slúžiť ako ďalší úložný priestor.

Tento kus nábytku dokonale harmonizuje s sklápacie posteli z rovnakej kolekcie a vytvára harmonické duo!

Skrinka pre sklápacie posteľ je vybavená policami, ktoré vám umožní zobraziť ozdobné prvky alebo vytvoriť ideálne miesto pre knihy. Tento nábytok má dve skrinky, ktoré poskytujú priestor pre odevy alebo iné doplnky, ktoré chcete pred pohľadom skryť.

Tento nábytok je vyrobený z laminovanej dosky, dyhované hranou ABS, čo zaručuje vysokú kvalitu a odolnosť pri používaní.

rozmery:

  • šírka: 45 cm,
  • výška: 217 cm,
  • hĺbka: 46 cm

prevedenie:

  • odolná laminovaná doska,
  • pokryté odolnou ABS hranou,
  • plastové nohy,
  • dvere sú univerzálne, možno ich počas montáže namontovať ako doprava alebo doľava,
  • prístelok sa zmestí na polovicu steny - vertikálny z kolekcie Bed Concept v akejkoľvek veľkosti

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať