Do Vianoc

Poschodová posteľ Zeus 90

Poschodová posteľ Zeus 90

603 €

Dodanie:

3-5 týždňov

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Hľadáte poschodovú posteľ, ktorá zaistí maximálnu bezpečnosť vašich detí? Preto by ste mali určite venovať pozornosť lôžku Plovdiv 90. Tento model je vybavený masívnym zábradlím, ktoré používateľom zaručuje pokojný spánok a zabraňuje vypadnutiu.

Poschodová posteľ Plovdiv 90 je vybavená dvoma pohodlnými miestami na odpočinok s priestorom na spanie 90 × 200 cm. Bola vyrobená výhradne z borovicového dreva pokrytý akrylovými farbami v bielej farbe.

Aby sa čo najviac využil priestor, posteľ bola vybavená ďalšími zásuvkami, ktoré slúžia ako ďalší úložný priestor v miestnosti.

Sada obsahuje aj rošty, ktoré poskytujú dostatočné vetranie tela a cirkuláciu vzduchu.

V ďalšej možnosti máte možnosť zakúpiť si správne zladené matrace, ktoré poskytujú dokonalú oporu pre vaše dieťa.

rozmery:

 • dĺžka: 208 cm,
 • šírka: 97 cm,
 • výška: 160 cm,
 • horná plocha na spanie: 90 x 200 cm,
 • dolná plocha na spanie: 90 x 200 cm

prevedenie:

 • vyrobená z borovicového dreva,
 • rošty sú vyrobené z borovicového dreva, hrubé 2 cm (valcovaný rám),
 • má úložný priestor (vo forme zásuvky),
 • potiahnuté akrylovými farbami,
 • možnosť zakúpenia ďalších dvoch matracov:
 • spodný matrac - pena s výškou 8 cm,
 • horný matrac - pena s výškou 8 cm,

Záruka: 24 mesiacov

Łóżko piętrowe dla dzieci

Dĺžka 208
Šírka 97
Výška 160
Úložný priestor áno
Záruka 2 roky

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu