Do Vianoc

Posteľ Porta PT-02

Posteľ Porta PT-02

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderný dizajn a premyslené, praktické riešenia sú obrovskou výhodou postele Dentro! Posteľ Dentro DT-02 vyniká čelnou doskou s poličkou. Ideálne na ukladanie obľúbených kníh alebo telefónu pripojeného k nabíjačke. Hrany čela postele majú navyše LED osvetlenie, ktoré v spálni vytvorí jedinečnú atmosféru a osvetlí cestu k posteli.

Pozitívne vás prekvapí nielen čelo postele! Ďalšie prekvapenia sa nachádzajú v strede, v ktorom je namontovaný veľký kontajner. Ide o priestor na uskladnenie napr. náhradnej posteľnej bielizne. Posteľ má tiež kovový zvýšený rám.

Dekoratívne detaily postele Dentro sú prvky napodobňujúce štruktúru dreva vo farbe stirlingového dubu.

Rozmery:

 • Posteľ 140: dĺžka: 218 cm, šírka: 147 cm, výška: 88 cm, cm, plocha na spanie: 140 x 200 cm,
 • Posteľ 160: dĺžka: 218 cm, šírka: 167 cm, výška: 88 cm, cm, plocha na spanie: 160 x 200 cm,
 • Posteľ 180: dĺžka: 218 cm, šírka: 187 cm, výška: 88 cm, cm, plocha na spanie: 180 x 200 cm,

Farby: možnosť výberu farieb tu

Prevedenie:

 • korpus: laminovaná drevotriesková doska 22 mm,
 • záhlavie: laminovaná drevotriesková doska 22 mm,
 • ohranované ABS HP (všetky hrany),
 • kovový rošt,
 • obsahuje úložný priestor pod posteľou,
 • typ podložky : protišmyková podložka,
 • LED osvetlenie je zahrnuté v cene,
 • uvedená cena nezahrňuje matrac - možnosť objednania tu

Záručná doba: 24 mesiacov

Dĺžka 218
Šírka 167, 147, 187
Výška 88
Plocha na spanie 180x200, 140x200, 160x200
Úložný priestor áno
Typ postele dvojlôžková
Zrkadlo so zrkadlom
Počet krabíc 4
Hmotnosť (kg) 97 - 108

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy:

Mohlo by Vás zaujímať