Do Vánoc

Študentská posteľ Winnie WNL09

Študentská posteľ Winnie WNL09

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Aj váš malý či väčší študent sa musí dobre vyspať, aby sa v škole mohol sústrediť na učivo alebo cez víkend podal dobrý výkon na ihrisku. Na študentskej posteli Winnie budú mať chlapci aj dievčatá príjemné pohodlie, ktoré sa im nebude chcieť opúšťať. Oceníte aj úložný priestor v podobe zásuviek a priehradky.

Rozmery:

  • šírka: 93 cm
  • výška: 65 cm
  • dĺžka: 206 cm
  • ložná plocha: 90x200 cm


Doplňujúce informácie:

  • možnosť prikúpenia matraca tu
  • uvedená cena nezahrňuje rošt - s možnosťou objednania roštu NX090
  • LTD doska
  • počet zásuviek – šuplíkov: 2
  • čiastočne s ochrannou ABS hranou


Záručná doba:
 24 mesiacov

Dĺžka 206
Šírka 93
Výška 65
Plocha na spanie 90x200
Úložný priestor áno, s dvomi úložnými priestormi
Typ postele dvojlôžková
Počet krabíc 3
Hmotnosť (kg) 65

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Matrace z našej ponuky:

Mohlo by Vás zaujímať