Do Vánoc

Posteľ s písacím stolom pre deti Numinos N16

Posteľ s písacím stolom pre deti Numinos N16

576 €

Dodanie:

5-8 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Lámete si hlavu nad tým, kam do takmer už zariadenej izby zapasovať toľko potrebný pracovný kútik? Skombinujte ho s lôžkom. Detská posteľ s písacím stolom Numinos N16 je ideálnym riešením pre každé školácke útočisko. Nechajte svoje ratolesti, nech si vyberú tú správnu farebnú kombináciu.


Rozmery:

  • dĺžka: 216 cm,
  • šírka: 96-101 cm
  • výška: 137 cm,
  • plocha na spanie: 200x90

Farba:
farebné prevedenie si vyberte tu


Doplňujúce informácie:

  • multifunkčná posteľ a písací stôl v jednom
  • pri premene postele na písací stôl je doska stola vo vodorovnej polohe - nič z nej nespadne
  • v cene postele nie je zahrnutá cena matraca, možnosť objednania tu
  • LTD doska
  • ochranná PVC hrana
  • úchytky: PVC


Záručná doba: 24 mesiacov

Dĺžka 216
Výška 137
Plocha na spanie 90x200
šírka postele 101
šírka písacieho stola 96
Počet krabíc 4
Hmotnosť (kg) 133

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Matrace z našej ponuky

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy

Mohlo by Vás zaujímať