Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Jednôložková posteľ Monako MN06

Jednôložková posteľ Monako MN06

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Monako MN06 je samostatné lôžko, ktoré skvele funguje v miestnosti pre mládež.

Tento model má pohodlný povrch na spanie 90 × 200 cm, ktorý bol pokrytý materiálmi s hydrofóbnymi vlastnosťami - brániac absorpcii kvapaliny.

Matrac na posteli Monako je úplne integrovaný do rámu, čo z neho robí skvelé miesto na oddych a relaxáciu. Posteľ Monaco má zabudovaný úložný priestor na posteľnú bielizeň, ktorý poskytuje dostatočný priestor na uloženie vecí, oblečenia a podstielky.

rozmery:

  • dĺžka: 213 cm,
  • šírka: 98 cm,
  • výška: 91 cm,
  • plocha na spanie: 200 x 90 cm

Zloženie:

  • 16 mm hrubá drevotrieska,
  • (T25 pena) + čalúnená kostra,
  • tkanina s hydrofóbnymi vlastnosťami,
  • posteľ sa otvára zľava alebo sprava (univerzálna),
  • s nádobou na posteľnú bielizeň,
  • matrac integrovaný do rámu

Záruka: 24 mesiacov

Łóżko z pojemnikiem na pościel

Dĺžka 213
Šírka 98
Výška 91
Hĺbka 50
Plocha na spanie 90x200
Úložný priestor áno
Záruka 2 roky

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.00

Recenzie: 1

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
15.04.2020

Mirela

Zaujímavá posteľ, dobre vyrobená.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať