Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Posuvné dvere Mereno III 100

Posuvné dvere Mereno III 100

234 €234 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

S vnútornými dverami Mereno III 100 je usporiadanie aj veľmi malého priestoru oveľa jednoduchšie. Vďaka posuvnému systému sa už nemusíte obávať miesta na otváranie tradičných krídel - priestor si môžete ľubovoľne usporiadať aj priamo pred dverami. Univerzálna montáž na pravú alebo ľavú stranu umožňuje prispôsobiť nástenné dvere vašim potrebám a dispozícií miestnosti. Bohatá farebná paleta vám umožní dokonale prispôsobiť posuvné dvere vášmu usporiadaniu. Predná strana zdobená zrkadlom má okrem dekoratívnej funkcie aj praktickejšie úpravy - opticky odráža slnečné lúče, presvetľuje miestnosť.

Rozmery dverí prispôsobené otvorom v stene do šírky 100 cm:

 • šírka: 106 cm,
 • výška: 205 cm

Rozmery krytu:

 • šírka: 220 cm,
 • výška: 9,5 cm,
 • dráha: 195 cm

Prevedenie:

 • 16 mm hrubá laminovaná doska,
 • možnosť montáže na ľavú alebo pravú stranu (univerzálne dvere),
 • hliníková rukoväť (dĺžka: 29 cm) - len na jednej strane,
 • kryt vodidla je len spredu, boky nezakryte,
 • Posuvný systém s guľôčkovými ložiskami - kovový,
 • krídlo dverí sa posúva po vedení namontovanom nad otvorom dverí pod maskou,
 • kryt prečnieva od steny o 7,5 cm,
 • samozatvárač, zabraňuje nárazom pri zatváraní - je v cene,
 • zadná strana dvierok je hladká a neobsahuje zrkadlo,

Poznámka: prezentované posuvné dvere by sa nemali montovať na sadrokartónovú stenu

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
26.03.2021

Ewa

Dvere sa pohybujú veľmi ľahko. Fungujú výborne. Veľmi dobrá kvalita :)

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať