Do Vianoc

Posuvné dvere Hello 100

Posuvné dvere Hello 100

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Posuvné dvere Hello 100 sú zaujímavým a praktickým riešením na oddelenie dvoch miestností alebo oddelenie šatníka v spálni. Dvere sú vyrobené z laminovanej dosky a ich horná strana je tvorená zrkadlom s hrúbkou 3 cm. Zrkadlo opticky zväčšuje priestor a rozjasňuje miestnosť. Posuvné dvere sa pohybujú po vodidle, ktoré je schované krytom.

Rozmery posuvných dverí prispôsobte otvorom na stene v šírke do 100 cm:

 • šírka: 106 cm
 • výška: 205 cm

Skryté rozmery:

 • šírka: 220 cm
 • výška: 9,5 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Prevedenie:

 • laminovaná drevotriesková doska o hrúbke 16mm
 • s možnosťou namontovania dverí na ľavej alebo pravej strane (univerzálne dvere),
 • zrkadlo o hrúbke 3 mm,
 • hliníková úchytka (dĺžka: 29 cm),
 • ložiskový systém posúvania dverí - kovový,
 • dvere sa posúvajú vodiacou lištou sktyte namontovanou nad otvorom dverí,
 • v cene systém automatického zatvárania, ktoré zabráni nárazom pri zatváraní,
 • zadná strana dverí je hladká a neobsahuje zrkadlo

Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 106
Výška 205
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 45

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Jana

dvere

Veľmi praktické riešenie so zrkadlom. Prišlo všetko v poriadku. Skontrolovali sme to este pri aute, ci zrkadlo nie je puknute. vsetko OK

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať