Do Vianoc

Dvojkrídlové posuvné dvere Mereno Duo 140

Dvojkrídlové posuvné dvere Mereno Duo 140

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Dvojkrídlové posuvné dvere Mereno Duo 140 budú užitočné v úzkych a dlhých izbách, pretože otváriniu nebráni iný nábytok. Vďaka nim môžete oddeliť napr. spálňu od šatníka.

Posuvné dvere sú vyrobené z masívnej laminovanej dosky, dostupné v rôznych farbách. To vám umožní prispôsobiť dvere štýlu miestnosti. Posuvné dvere Mereno sa ľahko inštalujú, pohybujú sa pomocou skrytej vodiacej lišty. Okrem toho sú vybavené systémom Synchronic, ktorý uľahčuje súčasné otvorenie oboch krídel a vďaka kefke odolnej proti nárazu pracujú ticho.

Rozmery posuvných dverí prispôsobte otvorom na stene v šírke do 140 cm:

 • šírka: 146 cm
 • výška: 205 cm

Skryté rozmery:

 • šírka: 297 cm
 • výška: 7,5 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Prevedenie:

 • laminovaná drevotriesková doska o hrúbke 16mm,
 • dvojkrídlové dvere,
 • synchronizované otvorenie oboch "krídiel" dverí je vďaka systému Synchronic,
 • jednostranná úchytka,
 • zakončenie dverí je doplnené o štetinky, ktoré tlmia nárazy dverí,
 • gril je vyrobený z hliníka (skaldá sa z dvoch častí),
 • ložiskový systém posúvania dverí - kovový,
 • dvere sa posúvajú vodiacou lištou, skryté namontovanou nad otvorom dverí,
 • v cene systém automatického zatvárania, ktoré zabráni nárazom pri zatváraní

Záručná doba: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať