Do Vánoc

Čalúnené posuvné dvere Sterm 90

Čalúnené posuvné dvere Sterm 90

178 €

Dodanie:

3-5 týždne

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Hľadáte atraktívne šatníkové dvere? Náš návrh - posuvné dvere Sterm 90! Štýl sa hodí k moderným a elegantným interiérom.

Model Sterm 90 bol vyrobený zo 16 mm hrubej dosky a 15 mm prešívanej peny. Prešívanie im dáva jedinečný charakter!

Posuvné dvere majú jednostrannú rukoväť a dajú sa namontovať vpravo alebo vľavo (univerzálne dvere). Dverové krídlo sa pohybuje po vodidle namontovanom nad dverovým otvorom pod krytom z hliníka. Okrem toho súprava obsahuje samozatváracie zariadenie, ktoré bráni zabuchnutiu dverí pri ich zatváraní.

Rozmery postuvných dverí prispôsobte otvorom na stene v šírke do 90 cm:

 • šírka: 96 cm
 • výška: 205 cm

Skryté rozmery:

 • šírka: 204 cm
 • výška: 7,5 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

 • doska o hrúbke 16 mm + vzorovaný molitán o hrúbke 15 mm,
 • s možnosťou namontovania dverí na ľavej alebo pravej strane (univerzálne dvere),
 • jednostranná úchytka,
 • garnýža vyrobená z hliníka,
 • ložiskový systém posúvania dverí - kovový,
 • vútorná strana dvier je pokrytá podkladovým materiálom, ktorý sa môže líšiť od hlavnej časti,
 • dvere sa posúvajú vodiacou lištou sktyte namontovanou nad otvorom dverí,
 • v cene systém automatického zatvárania, ktoré zabráni nárazom pri zatváraní

Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 96
Výška 205
Záruka 2 roky
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 28

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať

Príslušenstvo