Do Vánoc

Posuvné dvere Roko 80

Posuvné dvere Roko 80

256 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Posuvné dvere Roko 80 boli navrhnuté pre podkrovné, priemyselné a rustikálne interiéry. Tento charakter dverí je obzvlášť ovplyvnený štylizovaným vodítkom z kovu v čiernej podložke. Posuvné dvere sú navyše k dispozícii v niekoľkých zaujímavých farebných kombináciách.

Posuvné dvere Roko sú vyrobené z dosky hrúbky 16 mm a majú obojstrannú rukoväť. Okrem toho je možné namontovať ho vpravo alebo vľavo (univerzálne dvere). Súprava má tiež samozatváracie zariadenie, ktoré zabraňuje zabuchnutiu dverí pri ich zatváraní.

Rozmery dverí prispôsobené pre steny do šírky 80 cm:

  • šírka: 86 cm,
  • výška: 205 cm,
  • celková výška 219 cm
  • dĺžka dráhy 200 cm

prevedenie:

  • Doska s hrúbkou 16 mm,
  • možno namontovať na ľavú alebo pravú stranu (univerzálne dvere),
  • obojstranná rukoväť,
  • čierna matná povrchová úprava,
  • kov, nosný klzný systém,
  • samozatváracie zariadenie, zabraňuje nárazom pri zatváraní - je zahrnuté v cene

Záruka: 24 mesiacov

wymiary drzwi przesuwnych

Šírka 86
Výška 205
Záruka 2 roky
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 34

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať