Do Vánoc

Posuvné dvere Greta 100

Posuvné dvere Greta 100

378 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Drevené posuvné dvere Greta sú moderným a priestorovo úsporným riešením. Vďaka starostlivo premyslenej a maximálne zjednodušenej podobe si môžete dvere ľahko nainštalovať sami. Univerzálnosť tohto modelu tiež umožňuje vybrať si stranu, do ktorej sa budú dvere otvárať (doprava/doľava) počas montáže.

Posuvné dvere sa vyznačujú vysokým štandardom a precíznosťou spracovania. Počas výroby sa skúsení remeselníci postarali o každý, aj ten najmenší detail, aby ste si mohli vychutnať vybavenie najvyššej kvality po dlhú dobu.

Rozmery dverí prispôsobené pre steny do šírky 100 cm:

 • šírka: 106 cm,
 • výška: 204 cm,
 • celková výška 209 cm
 • dĺžka dráhy 200 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

 • sú vyrobené z borovicového dreva, z jednotlivých pevných dosiek usporiadaných vertikálne,
 • sú zakončené čiernymi viditeľnými skrutkami zdôrazňujúcimi ich rustikálny charakter,
 • ideálne pre klasické, moderné a rustikálne interiéry,
 • hrúbka dosky 36 mm
 • krídlo dverí v prírodnom sfarbení je pripravené na lakovanie, mazanie alebo natieranie v akejkoľvek farbe,
 • vysoký štandard a presnosť povrchovej úpravy,
 • veľmi kvalitné spracovanie
 • možno namontovať na ľavú alebo pravú stranu (univerzálne dvere),
 • čierny oceľový obojstranný úchyt ako štandard (dverové krídlo vyžaduje vŕtanie niekoľkých otvorov pre úchyt a posuvný systém samostatne, klient by mal byť vybavený vrtákmi s priemerom 8 mm a 10 mm - pri inštalácii obojstranného úchytu je potrebné zohľadniť, že inštalácia, využiteľná plocha dverového otvoru sa zníži),
 • oceľová koľajnička
 • systém s práškovým nástrekom
 • jednoduchá montáž
 • drevené dvere nevyžadujú špeciálne údržbové opatrenia, aby udržali povrch dvier vo vynikajúcom stave, je dôležité pamätať na pravidelnú starostlivosť - pomocou suchej handričky môžete pravidelne čistiť, pri použití čistiacich prípravkov s mydlom maximálne raz týždenne sa uvedená starostlivosť týka krídla dverí, ktoré nie je natreté, lakované ani naolejované (ak dôjde k jednému z týchto procesov, potom spôsob ošetrovania závisí od použitej metódy a materiálu použitého na pokrytie prirodzeného náteru dverí)
 • samozatváracie zariadenie, zabraňuje nárazom pri zatváraní - je zahrnuté v cene

Záruka: 24 mesiacov


Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať