Do Vánoc Nové

Predsieňový nábytok Floks III

Predsieňový nábytok Floks III

416 €

Dodanie:

3-5 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Šatňa Floks III je vyrobená v univerzálnej a nadčasovej farbe dub sonama, čo zaručuje dokonalé prispôsobenie sa každému aranžmán. Ozdobné detaily nábytku sú strieborné úchytky a veľmi jemné zaoblenie čiel.

Sada je ideálna do úzkych, ale dlhých miestností, pretože jej hĺbka je 32 cm. A skladá sa z niekoľkých prvkov. Prvým je dvojdverová skriňa, ktorá ponúka priestor na vrchné oblečenie. Dve ďalšie sú skrinky na topánky. Dolná navyše poskytuje sedadlo, ktoré je užitočné pri obúvaní a vyzúvaní topánok. Vyšší model má však zásuvku. Nad skrinkami sú nástenné panely vybavené lištou na vešiaky, háčiky, zrkadlom a otvorené police.

Rozmery:

Zrkadlo s poličkou do predsiene, Floks E: šírka: 60 cm, výška: 107 cm, hĺbka: 32 cm,

Skrinka na topánky so zásuvkou Floks G: šírka: 60 cm, výška: 96 cm, hĺbka: 32 cm,

Skrinka na topánky s vankúšom Floks F: šírka: 60 cm, výška: 46 cm, hĺbka: 32 cm,

Vešiak do chodby, Floks D: šírka: 60 cm, výška: 157 cm, hĺbka: 32 cm,

Predsieňová skriňa Floks A: šírka: 60 cm, výška: 203 cm, hĺbka: 32 cm

Prevedenie:

  • korpus a front: drevotriesková doska s hrúbkou 16 mm,
  • hrana z PVC

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať