Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Rozkladacia sedacia súprava Riccardo

Rozkladacia sedacia súprava Riccardo

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Dobrý dizajn a jednoduchá elegancia sú charakteristické znaky rozkladacej sedačky Riccardo. V prípade mimoriadne zaujímavých farieb a hlbokého prešívania to budú mať predovšetkým moderné interiéry, ako aj pôvabné usporiadanie a obývacie izby zdobené mierne eklektickým vkusom.

Nábytok sa ľahko rozkladá, čo vedie k veľkému priestoru na spanie. Vnútri je tiež diskrétne skrytý praktický kontajner na posteľnú bielizeň. Optimálna veľkosť nádoby tiež podporuje skladovanie sezónneho oblečenia a iného zriedka používaného príslušenstva.

Roh s funkciou na spanie je vyrobený z vysoko kvalitných komponentov, ktoré zaisťujú pohodlie a pohodlie pri každodennom používaní nábytku.

rozmery

 • dĺžka: 280 cm,
 • šírka: 180 cm,
 • výška: 81 cm,
 • plocha na spanie: 210 x 125 cm

Rohová strana: ľavá alebo pravá

prevedenie:

 • borovica + bukové drevo + laminovaná biela doska + HDF doska
 • sedadlo: T28 pena + pružina typu A,
 • operadlo: pena T21 + gumený čalúnený pás,
 • má funkciu spánku
 • má funkciu rozkladu typu - deflín
 • s úložným priestorom
 • Drevené nohy vysoké 3,5 cm,
 • čalúnené operadlo je pevne pripevnené,
 • celočalúnená - vhodná do priestoru

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať