Do Vánoc

-33%

Znížená!
Moderný rozkladací stôl A15 80x160x200

Moderný rozkladací stôl A15 80x160x200

335 €500 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Návrh funkčného priestoru si vyžaduje použitie riešení, ktoré zvýšia komfort jeho využitia. Nie je to inak ani pri zariaďovaní obývacích izieb, jedální alebo kuchýň. Preto vám ponúkame stôl A15.

Má vyklápaciu hornú časť, ktorá zväčšuje jeho využiteľný priestor až na dĺžku 200 cm! Toto riešenie bude dobre fungovať počas rodinných večerí, hostín alebo stretnutí s priateľmi.

Stôl A15 bol vyrobený tak, aby potešil domácnosť i hosťujúcich hostí. Má charakteristicky zaoblený vrch a zaujímavé, zúžené nohy, ktoré dodávajú celku pôvab.

Tento model je vyrobený z pevných materiálov: vrchná doska MDF, dyhovaná bukovou dyhou, preglejkový rám a nohy z odolného bukového dreva.

Rozmery:

 • dĺžka: 160 cm,
 • dĺžka v rozloženom stave: 200 cm,
 • šírka: 80 cm,
 • výška: 76 cm

Prevedenie:

 • vrch z MDF dosky - dyhovaný bukovou dyhou,
 • dyha typ: buková dyha - dáva farbu morením a lakovaním polyuretánovým lakom,
 • hrana: frézovaná,
 • hrúbka pracovnej dosky: 33 mm,
 • rám pod doskou stola je vyrobený z preglejky - slúži na uloženie vložky stola, upevnenie nôh a inštaláciu kovových vodítok na rozloženie stolovej dosky,
 • nohy sú vyrobené z bukového dreva,
 • hrúbka nohy: 4-8 cm - hore, 4-4,5 cm - dno,
 • na ilustračnej fotografii stôl vo farbe dreva: biela,
 • vložka na rozkladanie stola je umiestnená v ráme (pod doskou stola)

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať