Do Vánoc

Skriňa Bellevue BLQS128E1

Skriňa Bellevue BLQS128E1

560 €

Dodanie:

3-5 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Jednoduchá forma a moderný vzhľad. Skriňa Bellevue je presne takýmto riešením. Je vyrobená zo solídnych a trvácnych materiálov. Obsahuje veľké množstvo poličiek, ktoré umožňujú rozdelenie šatstva, čo sa hodí, ak vlastníte väčšie množstvo oblečenia vo Vašej skrini. Má posuvné dvere, ktoré uľahčujú jej používanie, zabezpečujú komfort a pohodlie počas jej používania. Vďaka využitiu laminovanej drevotrieskovej dosky je skriňa odolná voči poškriabaniu. Dodatočne si môžete vybrať vnútorné poličky a ozdobné lišty, ako aj systém tichého zatvárania.


Rozmery:

  • šírka: 270 cm,
  • výška: 210 cm,
  • hĺbka: 61 cm


Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • drevotriesková doska laminovaná
  • skriňa s posuvnými dvojdverami
  • dverový brzdič a ozdovné lišty po celom obvode skrine- s možnosťou dodatočného doobjednania
  • s možnosťou zakúpenia komoda do vnútra TWTK23 aj TWTK24
  • s možnosťou zakúpenia políc DMRD12 aj WNND92


Záručná doba:
 24 mesiacov

Šírka 270
Výška 210
Hĺbka 61
Typ dverí posuvné dvere
Typ skrine klasická
Počet krabíc 6
Hmotnosť (kg) 171

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy:

Mohlo by Vás zaujímať

Príslušenstvo