Viac informácií

Vysoká skriňa so zrkadlom Merlot 3D je model, ktorý je ideálny pre interiéry s vyšším stropom. Výška skrine je až 243 cm! Vďaka zvýšenej výške získa užívateľ viac úložného priestoru - v hornej časti šatníka sú ďalšie police. Pri kúpe šatníka máte navyše na výber jednu z 3 ponúkaných políc. Verzia B3 má aj zásuvky.

Šatníková skriňa Merlot ponúka nielen rôzne interiéry, ale aj širokú škálu predných farieb. Celý ideálne so zrkadlom, ktoré sa nachádza v strednej časti šatníka.

Rozmery:

 • šírka: 137 cm,
 • výška: 243 cm,
 • hĺbka: 59 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

 • trojdverová skriňa,
 • boky skrinky - drevotriesková doska s hrúbkou 16 mm - laminované - potiahnuté ABS hranou vpredu, chrbát nelepený,
 • spodná, horná a pohyblivá polica - drevotriesková doska s hrúbkou 18 mm - laminovaná - dyhovaná s okrajom ABS,
 • zásuvky - drevotrieskové dosky s hrúbkou 16 mm, predná zásuvka 18 mm - predná strana potiahnutá ABS,
 • čelá skriňovej dosky - drevotriesková doska s hrúbkou 18 mm - dýhovaná hrana ABS,
 • zrkadlo vpredu s hrúbkou 3 mm,
 • plastová rukoväť v cene, farba na výber: čierna alebo chróm,
 • vnútorná konfigurácia na výber (B1, B2, B3)

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať