Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
Skriňa Baron 120

Skriňa Baron 120

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Rozmery:

  • šírka: 120 cm,
  • výška: 216 cm,
  • hĺbka: 60 cm


Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • laminovaná drevotriesková doska o hrúbke 16 mm,
  • ohranované hranovacou páskou,
  • systém posuvných dverí Laguna


Záručná doba:
24 mesiacov

Šírka 120
Výška 216
Hĺbka 60
Typ dverí posuvné dvere
Typ skrine klasická
Počet krabíc 3
Hmotnosť (kg) 110

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.67

Recenzie: 3

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
07.04.2021

Paula

Ideálny šatník do mojej malej izby. Posuvné dvere sa ľahko ovládajú.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
12.10.2018

Mariusz J.

Objednávka bola vybavená rýchlo. V balíčkoch nič nechýbalo. Bola som sklamaná z farby dosky, pretože mám iný nábytok wenge a myslela som si, že tie, ktoré som si objednala, budú rovnaké. Jediné výhrady mám. neexistuje návod na montáž,

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
11.02.2017

Sebastian

Rýchly, efektívny, bezproblémový obchod.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Príslušenstvo