Skriňa Beta I

Skriňa Beta I

Cena
315 €

Dodanie:

5-6 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Odhľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Skriňa s posuvnými dverami Beta I je nábytkom, ktorý ponúka veľa miesta pre uloženie šatstva.
Obsahuje hlboké poličky a miesto na tyč na vešiaky pre Vaše oblečenie. Vďaka nej zabudnete na neporiadok.
Beta I je moderná a objemná skriňa, ktorá obsahuje posuvné dvere, čo uľahčuje jej každodenné používanie. Dokonale sa hodí do malých a úzkych priestorov, ako aj do veľkých. Uľahčuje uschovávanie oblečenia, bielizne, prikrývok a iných predmetov, ktoré nemajú svoje stále miesto v dome.
Hodí sa do každého interiéru, vďaka svojej neutrálnej farbe a štýlu. Je vyrobená s kladením dôrazu na detaily a kvalitu výroby. Je vyrobená celá z laminovanej drevotrieskovej dosky.


Rozmery:

  • šírka: 221 cm,
  • výška: 210 cm,
  • hĺbka: 61 cm


Farby:
možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • drevotriesková doska laminovaná
  • Súčasťou skrine Beta sú vodiace hliníkové lišty z firmy Lop Line.


Záručná doba: 24 mesiacov

Parametre produktu

Šírka220
Výška210
Hĺbka61
Typ dveríposuvné dvere
Typ skrineklasická

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou špecializovanou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku je potrebné si ju zabezpečiť avšak v prípade že Vám nemá kto pomôcť vieme aj túto službu poskytnúť. Jedná sa o symbolickú sumu, ktorú posúdia šoféri pred vykládkou.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii: