Do Vianoc

Skriňa Beta VI

Skriňa Beta VI

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Skriňa s posuvnými dverami Beta VI je nábytok veľkých rozmerov, je ideálna na uschovanie oblečenia a najpotrebnejších vecí.
Vnútro skrine sa skladá z hlbokých poličiek a má miesto pre tyč na vešiaky.
Beta VI je moderná firma s klasickým tvarom. Obsahuje posuvné dvere, čo uľahčuje jej každodenné používanie a zároveň nebude zaberať veľa miesta. Dokonale sa bude hodiť do Vašej miestnosti – do spálne, predsiene, či salóne.
Značne uľahčí ukladanie, segregáciu oblečenia a bielizne, a dokonca iných predmetov, ktoré nemajú v dome svoje stále miesto.
Má univerzálne farby a štýl, vďaka čomu sa bude hodiť do každého interiéru.
Skriňa s posuvnými dverami Beta VI je vyrobená s dôrazom na detaily a kvalitou výroby.

Rozmery:

  • šírka: 180 cm, výška: 210 cm, hĺbka: 61 cm
  • šírka: 200 cm, výška: 210 cm, hĺbka: 61 cm
  • šírka: 221 cm, výška: 210 cm, hĺbka: 61 cm


Farby:
možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • drevotriesková doska laminovaná,
  • Súčasťou skrine Beta sú vodiace hliníkové lišty z firmy Lop Line.

Záručná doba: 24 mesiacov
Výška 210
Typ dverí posuvné dvere
Typ skrine klasická
Hĺbka 61
Počet krabíc 5
Hmotnosť (kg) 162 - 188

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu