Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Skriňa Beta II

Skriňa Beta II

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Potrebujete solídnu a modernú skriňu, do ktorej zmestíte všetky Vaše veci? V takom prípade Vám predstavujeme skriňu s posuvnými dverami Beta II od výrobcu Helvetia, ktorá je odlišná svojím skvelým štýlom a vysokou kvalitou výroby. Už dlho sa teší uznaním od našich klientov a vďaka tomu je jednou z najčastejšie vyberaných skríň s posuvnými dverami.

Rozmery:

  • šírka: 180 cm, výška: 210 cm, hĺbka: 61 cm
  • šírka: 200 cm, výška: 210 cm, hĺbka: 61 cm
  • šírka: 220 cm, výška: 210 cm, hĺbka: 61 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

  • Laminovaná doska
  • systém posuvných dverí
  • Kovové vodiace lišty Lop Line
  • Frontová časť obsahuje zrkadlo
  • možnosť akéhokoľvek usporiadania zrkadiel na prednej strane


Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 220
Výška 210
Typ dverí posuvné dvere
Typ skrine klasická
Hĺbka 61
Počet krabíc 4
Hmotnosť (kg) 166 - 189

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie