Do Vánoc

Moderný stôl Scarlett 160

Moderný stôl Scarlett 160

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

V súčasných trendoch interiérového dizajnu sa často používajú prírodné a surové textúry: drevo, kov, betón, kameň. V tejto funkcii bol tiež vytvorený stôl Scarlett, ktorý dokonale ladí s modernými, podkrovnými a rustikálnymi interiérmi.

Moderný stôl Scarlett 160 má povrch vyrobený z masívnych dubových dosiek. Stolová doska preberá štýl so zvýrazneným zrnom a uzlami. Okrem toho bol povrch pokrytý bezfarebným ekologickým olejom, ktorý ho chráni pred fyzickým poškodením. Celková hrúbka vrchnej časti vrátane podhľadu je 40 mm.

Druhou časťou stola sú nohy z ocele. Sú k dispozícii v dvoch farbách. Uvedená farba ocele bola dosiahnutá vďaka práškovému lakovaniu.

Rozmery stola:

  • dĺžka: 160 cm,
  • šírka: 90 cm,
  • výška: 76 cm

Materiál stola:

  • horná 20 mm hrubá, vyrobená z masívnych dubových dosiek
  • 20 mm podhľad (celková hrúbka 40 mm),
  • stolová doska chránená bezfarebným organickým olejom,
  • oceľové nohy lakované čiernou farbou (profil 8/2),
  • možnos zakúpenia súpravy z našej ponuky (stôl + stoličky)


Záruka: 24 mesiacov

Dĺžka 160
Šírka 90
Výška 76
Typ stola rozkladací
Záruka 2 roky

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať