Do Vánoc

Stropné svietidlo Cameron White 65cm IV 9606

Stropné svietidlo Cameron White 65cm IV 9606

112 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Doprava: zdarma

5902928264029

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Jednoduchý, funkčný a veľmi elegantný model lampy Cameron White 65 cm IV 9606 bude doslova žiariť v každej miestnosti! Osvetlite interiér obývacej izby a spálne, čím získate dokonalú atmosféru.

Stropná lampa Cameron White 65 cm IV 9606 má štyri osvetľovacie body prispôsobené žiarovkám typu E27 s maximálnym výkonom 25 W, ktoré tvoria hlavné osvetlenie miestnosti.

Tento model je vyrobený z pevného plastu PVC v univerzálnej bielej farbe.

Stropné svietidlo je dodávané bez žiaroviek, vďaka čomu umožní individuálny výber žiaroviek, ich silu a farbu vyžarujúceho svetla.

rozmery:

 • šírka: 65 cm,
 • výška: 20 cm

Technické údaje

 • farby: biela,
 • inštalácia: strop, povrchová montáž,
 • napájanie: 230 V,
 • materiál: tienidlo, tvrdý plast z plastu,
 • typ zodpovedajúcej žiarovky: maximálny výkon závitu 4 x E27 - 25 W
 • trieda tesnosti: IP20

informácie:

 • lampa s príslušenstvom pre štyri žiarovky LED,
 • predáva sa bez žiaroviek,
 • vnútorné použitie: obývacia izba, hala, spálňa, chodba, priestory,

Záruka: 24 mesiacov

Šírka 65
Výška 20
Záruka 2 roky

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať