Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Stropné svietidlo Cameron White 35cm II 9605 strop

Stropné svietidlo Cameron White 35cm II 9605 strop

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Stropná lampa Cameron White 35 cm II 9605 má okrúhly tvar, ktorý sa perfektne hodí do moderných aj klasickejších interiérov. Jej univerzálna podoba tiež ovplyvňuje skutočnosť, že funguje dokonale vo väčšine izieb, napríklad v obývacej izbe, jedálni alebo na chodbe.

Okrem toho je lampa k dispozícii v bielej farbe, ktorá navyše rozjasňuje miestnosť. Tienidlo lampy je vyrobené z tvrdého PVC a vo vnútri sú dve žiarovky. Celková šírka žiarovky je 35 cm a jej hĺbka je 15 cm.

rozmery:

 • šírka: 35 cm,
 • výška: 15 cm

Technické údaje

 • farby: biela,
 • inštalácia: strop, povrchová montáž,
 • napájanie: 230 V,
 • materiál: tienidlo, tvrdý plast z plastu,
 • typ zodpovedajúcej žiarovky: maximálny výkon závitu 2 x E27 - 25 W
 • trieda tesnosti: IP20

informácie:

 • lampa s príslušenstvom pre dve žiarovky LED,
 • predáva sa bez žiaroviek,
 • vnútorné použitie: obývacia izba, hala, spálňa, chodba, priestory,

Záruka: 24 mesiacov

Šírka 35
Výška 15
Záruka 2 roky

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať