Do Vánoc

Štvordverová skriňa so zrkadlom Ivan 4D2S 3

Štvordverová skriňa so zrkadlom Ivan 4D2S 3

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Vážite si poriadok v interiéroch? Hľadáte miesto na uloženie svojich vecí? Ak je to tak, môže pomôcť nadčasová štvordverová šatníková skriňa Ivan 4D2S 3.

Vyniká mimoriadnou kapacitou! Je vybavená hlbokými policami a tyčami na vešiaky a dvoma zásuvkami s čiastočným predĺžením, ktoré uľahčia segregáciu drobných častí odevu.

Na dvoch čelách šatníka sú veľké zrkadlá, ktoré sú ako stvorené pre izby a umožňujú vám výber dokonalého šatníka s optickým zväčšením priestoru.

Šatníková skriňa Ivan je vyrobená z laminovanej dosky s univerzálnymi farbami.

Rozmery:

 • šírka: 200 cm,
 • výška: 200 cm,
 • hĺbka: 58 cm

Prevedenie:

 • laminovaná doska s hrúbkou 16 mm - biela farba,
 • doska stola pokrytá 0,5 mm hranou ABS - ďalšie prvky pokryté hranou papiera,
 • zadná strana nábytku nie je lepená,
 • zrkadlo 110x35 cm,
 • plastová rukoväť,
 • zásuvky hlboké 49 cm,
 • 45 cm čiastočné predĺženie vodítka,
 • zrkadlo vpredu

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať