Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Taburetka Zeus

Taburetka Zeus

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderná taburetka Zeus je veľmi praktické riešenie pre váš interiér, pretože vytvára väčšie možnosti. Je to veľmi šikovná taburetka, dá sa ľahko skryť a pri návšteve hostia sa dá ľahko presunúť do inej miestnosti. Taburetka je veľmi pohodlná, pretože sme použili vysoko odolnú penu a pružiny.

Rozmery taburetky:

  • dĺžka: 60 cm,
  • šírka: 60 cm,
  • výška: 39 cm

prevedenie:

  • drevený rám + drevotrieska,
  • vysoko elastická pena,


Záruka: 24 mesiacov

nowoczesna pufa

Dĺžka 60
Šírka 60
Výška 39
Záruka 2 roky
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 14

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
18.03.2021

Sandra B.

Pohodlný puf, užitočný, keď prídu hostia.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
04.02.2017

Gordon

užitočná vec, mám aj kreslo na doplnenie zostavy.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať