Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
TV stolík 180 Niki

TV stolík 180 Niki

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderná televízna skriňa Niki 180 je veľmi originálny model, ktorý sa perfektne hodí do moderných, priemyselných a podkrovných interiérov. Originálny charakter nábytku je ovplyvnený použitými farbami, najmä miešaním kockovaných vzorov na prednej strane skrine. Celok je doplnený o vysoké, tvarované nohy z plastu.

Televízna skriňa Niki navyše ponúka priestornú zásuvku a otvorenú policu. Dvere skrine fungujú ticho, vďaka použitým špeciálnym pántom. Okrem toho možno skriňu kombinovať s ďalšími prvkami z kolekcie Niki a vytvoriť tak súdržnú sadu pre obývaciu izbu.

Rozmery:

  • šírka: 177 cm,
  • výška: 52 cm,
  • hĺbka: 45 cm

Prevedenie:

  • korpus: 18 mm hrubá grafitová doska u164,
  • fronty: surová doska hr. 18 mm, fólie,
  • predné hrany pokryté ABS hranou,
  • zadná stena: HDF doska,
  • pánty s tichým dojazdom,
  • plastové nohy,
  • kovové svorky

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.50

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
23.05.2022

Donata G.

RTV ako zo snov. Vyzerá skvele v kombinácii s moderným televízorom!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
19.01.2020

Grażyna W.

Efektívne vykonávanie objednávky. Obsluha ok.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať