Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

TV stolík Claude CRTVSZ120

TV stolík Claude CRTVSZ120

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Televízna skrinka Claude je namontovaná na kovovom ráme. Takáto základňa zdôrazňuje jej moderný vzhľad a tiež dokazuje, že kus nábytku dokonale ladí s priemyselným štýlom.

Optimálne prispôsobená veľkosť skrinky televízora ponúka dostatok úložného priestoru. Jednou z častí je uzavretá skrinka s výklopným predným krytom na disky, filmy a zbierku hier. Na druhej strane je už druhá časť s otvorenou poličkou a zásuvkou na príslušenstvo potrebné v oblasti televízie.

Zaujímavou skutočnosťou je tiež možnosť voľby možnosti montáže - TV skrinku je možné štandardne umiestniť na podlahu alebo zavesiť na stenu. Rozhodnite sa, ktorá možnosť je pre vás najlepšia!

rozmery:

  • šírka: 120 cm,
  • výška: 47 cm,
  • hĺbka: 37 cm

prevedenie:

  • korpus a fronty: laminovaná drevotriesková doska 16 mm,
  • ABS hrana 0,5 mm v telese a prednej časti,
  • bez úchytiek,
  • zásuvka s guličkovým ložiskom,
  • kovový rám čierny s profilom 18/18 mm,

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
09.01.2021

Zuzanna

Milujem nábytok s charakterom! táto skrinka je úžasná!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
01.04.2020

Elwira K.

Presne to, čo som očakával. Doručenie bez meškania a bez najmenších problémov.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať