Do Vánoc Nové

TV stolík Hanoi 180

TV stolík Hanoi 180

110 €

Dodanie:

3-5 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Televízna skrinka Hanoi 180 je model, ktorý silno pripomína súčasné trendy v interiéri. Skrinka je vyrobená v módnej farbe dub wotan, ktorá dokonale napodobňuje prirodzenú textúru stromu. Tento typ nábytku je ideálny do moderných interiérov, ako aj do loftových a priemyselných.

Televízna skrinka je vybavená okrem širokej stolovej dosky sklenenou poličkou s LED osvetlením. Potrebné zvukové zariadenie môžete uložiť na štyri police. Ďalšie police sú tiež umiestnené v bočných častiach skrinky, čo vytvára zaujímavý vizuálny efekt.

Rozmery:

  • šírka: 180 cm,
  • výška: 32 cm,
  • hĺbka: 40 cm

Prevedenie:

  • drevotrieska s hrúbkou 16 mm,
  • matný korpus nábytku, akrylové čela MDF s hrúbkou 16 mm,
  • plastové nožičky,
  • LED osvetlenie v cene

Záruka: 24 mesiacov

wymiary szafki

Šírka 180
Výška 32
Hĺbka 40
Typ skrinky Stála

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať