Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

TV Skrinka Sorino SRTV107

TV Skrinka Sorino SRTV107

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

TV Skrinka Sorino SRTV107 je kompaktná TV skrinka vyrobená v škandinávskom / industriálnom štýle. Je vybavená dvoma priestrannými zásuvkami. Korpus TV skrinky je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky, ktorej hrany sú dyhované ABS dyhou. Predné strany sú vyrobené z MDF dosky. Ďalšou výhodou TV skrinky sú nožičky, ktoré boli vyrobené z masívneho dubového dreva. Umožňujú jednoduché a rýchle čistenie podlahy pod skrinkou a zároveň jej dodávajú charakter. Výberom TV Skrinky Sorino SRTV107 získate viac možností úpravy vášho interiéru.

Rozmery:

  • šírka: 107 cm,
  • výška: 50 cm,
  • hĺbka: 40 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • korpus vysokokvalitné LTD (matný),
  • korpus je ohranovaný hranovacou páskou ABS,
  • dvierka z MDF vo vysokom lesku,
  • systém otvárania bez úchytiek,
  • nôžky - dubové drevo,
  • časti ukončené – drevom,
  • v škandinávskom štýle,

Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 107
Výška 50
Hĺbka 40
Typ skrinky Stála
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 23

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.00

Recenzie: 2

Leo

skrinka pod TV

super skrinka so šuplíkmi, lesklé dvierka, ktoré pôsobia elegantne, odporúčame

Lívia

TV skrinka

objednali sme si TV skrinku, najviac sa nám páčia nožičky z dreva, sme spokojní.
V budúcnosti plánujeme objednať aj sedaciu súpravu.

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať