Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

TV stolík Cleo XII L

TV stolík Cleo XII L

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

TV stolík Cleo XII L vás zavedie do organizovaného sveta multimédií. Umožní vám vychutnať si krásny, moderný a usporiadaný domov, kde budú elektronické zariadenia konečne na svojom mieste. Na vešanie káblov a zástrčiek môžete zabudnúť - TV skrinka ich dokonale skryje! TV stolík Cleo XII L je moderný model s lesklými dverami, ktorých farby si môžete ľubovoľne vyberať z dostupných možností. TV skrinka je vybavená systémom otvárania "push to open", ktorý umožňuje ľahké otváranie jednoduchým stlačením dverí. TV stolík Cleo XII L má sadu modrého LED osvetlenia, ktoré dodáva dizajnový charakter.

Rozmery:

  • šírka: 100 cm,
  • výška: 35 cm,
  • hĺbka: 45 cm

Doplňujúce informácie:

  • laminovaná drevotriesková doska 16 mm,
  • korpus nábytku je matný, dvierka sú lesklé,
  • dvierka sa otvárajú ako bar,
  • LED osvetlenie je zahrnuté v cene,
  • spúšťame systém „push to open”

Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 100
Výška 35
Hĺbka 45
Typ skrinky Stála
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 22

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
04.12.2019

Wioletta

Boli sme nadšení vzhľadom kabinetu a Mirjan24 milou a ochotnou obsluhou.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
04.12.2018

Alicja

Proste ideálne do mojej izby :) Odporúčam každému!

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Príslušenstvo