Do Vianoc

TV skrinka Nadur II 140

TV skrinka Nadur II 140

172 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Nadur II 140 je vynikajúca skrinka pre televízor a iné elektronické zariadenia. Je vybavená dvoma skrinkami otváranými smerom nadol a širokou hornou doskou.

TV skrinka je ideálna na skrývanie káblov, udržiavanie poriadku medzi zariadeniami a ukladanie najpotrebnejších vecí. Jej farebná schéma sa dokonale hodí k modernému aj klasickému dizajnu interiéru.

Rozmery:

 • šírka: 140 cm,
 • výška: 37 cm,
 • hĺbka: 40 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Prevedenie:

 • horná okraj:
 • vyrobené z MFD dosky v hrúbke 16 mm (pri dekóre biela/biely lesk MDF v lesku a wotan/wotan, bodega/ bodega MDF v mate),
 • okrajová lišta a dvierka sú vyrobené z MDF dosky (pri dekóre biela/biela lesk z MDF v lesku, zatiaľ čo pri dekóre wotan/wotan, bodega/bodega z MDF v mate),
 • dvierka sú vyrobené z MFD dosky v hrúbke 18 mm,
 • dolný okraj a priečka:
 • bočné časti sú vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky o hrúbke 15 mm,
 • viditeľné okraje sú ohraničené ABS páskou,
 • zadná strana je ohraničené papierovou HP,
 • tento model je model stojaci,
 • nôžky - plastové vo farbe hliník

Záručná doba: 24 mesiacov

Wnętrze szafki RTV

Wymiary szafki RTV

Šírka 140
Výška 37
Typ skrinky Stála
Hĺbka 40
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 30

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Príslušenstvo