Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

TV skrinka Nadur II 140

TV skrinka Nadur II 140

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nadur II 140 je vynikajúca skrinka pre televízor a iné elektronické zariadenia. Je vybavená dvoma skrinkami otváranými smerom nadol a širokou hornou doskou.

TV skrinka je ideálna na skrývanie káblov, udržiavanie poriadku medzi zariadeniami a ukladanie najpotrebnejších vecí. Jej farebná schéma sa dokonale hodí k modernému aj klasickému dizajnu interiéru.

Rozmery:

 • šírka: 140 cm,
 • výška: 37 cm,
 • hĺbka: 40 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Prevedenie:

 • horná okraj:
 • vyrobené z MFD dosky v hrúbke 16 mm (pri dekóre biela/biely lesk MDF v lesku a wotan/wotan, bodega/ bodega MDF v mate),
 • okrajová lišta a dvierka sú vyrobené z MDF dosky (pri dekóre biela/biela lesk z MDF v lesku, zatiaľ čo pri dekóre wotan/wotan, bodega/bodega z MDF v mate),
 • dvierka sú vyrobené z MFD dosky v hrúbke 18 mm,
 • dolný okraj a priečka:
 • bočné časti sú vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky o hrúbke 15 mm,
 • viditeľné okraje sú ohraničené ABS páskou,
 • zadná strana je ohraničené papierovou HP,
 • tento model je model stojaci,
 • nôžky - plastové vo farbe hliník

Záručná doba: 24 mesiacov

Wnętrze szafki RTV

Wymiary szafki RTV

Šírka 140
Výška 37
Hĺbka 40
Typ skrinky Stála
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 30

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
10.12.2018

Agnieszka

Skriňa je skvelá! V reale to vyzera velmi pekne!

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať

Príslušenstvo