Do Vianoc

TV stolík Poker 140

TV stolík Poker 140

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nude v obývacej izbe sa môžete vyhnúť rôznymi spôsobmi, ale najúčinnejší z nich je výber zaujímavého a dizajnového vybavenia. Príkladom takého nábytku, ktorý láme nudu, je TV stolík.

Svetlé farby ladia s akýmkoľvek zariadením a netradičný štýl nábytku upúta pozornosť.

Stredná časť televíznej skrinky má sklopnú skrinku. Systém otvárania "push to open", ktorým je vybavený, uľahčuje prístup k obsahu vnútra skrine. Úložný box s horným pripojením na priehľadné police, ktoré sú osvetlený prídavným LED svetlom, dopĺňa vlastnosti moderného TV stolíka.

Rozmery:

  • šírka: 140 cm,
  • výška: 45 cm,
  • hĺbka: 40 cm

Vyrobené:

  • korpus a fronty: laminovaná drevotriesková doska MDF 16/17 mm,
  • lemovanie zakončené PVC/ABS (vyznačujúce sa vysokou pevnosťou),
  • nohy: 5 mm,
  • tvrdené sklo,
  • systém otvárania: „push to open“,
  • LED osvetlenie (modré) - za príplatok

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať