Do Vánoc

TV stolík Colin CL01

TV stolík Colin CL01

82 €

Dodanie:

8-10 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Závesná TV skrinka 100 cm Colin CL01 je nábytok v modernom štýle, ktorý dokonale odráža povahu súčasného trendu. Je vyrobená z laminovanej dosky a zadná časť je z dosky HDF. Hrany sú navyše vystužené PVC dýhou, ktorá je odolná voči každodennému použitiu. Fronty majú vysoký lesk, čo sa prejavuje najmä v modernom štýle nábytku. Okrem toho skrinka nemá tradičné úchytky, boli nahradené otváracím systémom PUSH TO OPEN. Minimalistický štýl nábytku bol narušený kontrastnou vložkou, ktorá má dekoratívnu funkciu.


Rozmery:

 • šírka: 100 cm,
 • výška: 34 cm,
 • hĺbka: 40 cm


Materiál:

 • laminovaná doska s hrúbkou 16 mm,
 • fronty s vysokým leskom,
 • ozdobná lišta lesklá,
 • univerzálne otváranie (zákazník rozhodne, ako má skrinka otvoriť počas inštalácie - hore / dole),
 • bez úchytiek,
 • otvárací systém PUSH-TO-OPEN,
 • hrany sú upravené z odolnej PVC 0,5 dýhy odolnej proti každodennému použitiu,
 • plynové fľaše uľahčujú otváranie skriniek,
 • zadná časť nábytku vyrobená z dosiek HDF


Záruka: 24 mesiacov

środek szafki rtv

wnętrze szafki rtv

Šírka 100
Výška 34
Záruka 2 roky
Hĺbka 40

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať