Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Vysoká vitrína Salzo SL02

Vysoká vitrína Salzo SL02

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Splňte si svoj sen a zaobstarajte si krásnu vitrínu na knihy, dekorácie a iné drobnosti.

Vysoká vitrína je nepostrádateľným kúskom do vašej obývačky! Poskytuje dostatok priestoru na uskladnenie a vystavenie ozdôb, ako aj ďalší estetický vzhľad. Salzo SL02 má veľa políc, skriniek a zásuvku, čím vytvára veľký priestor na usporiadanie vašich cenností. Či už je to vaša zbierka porcelánu, obľúbené čítanie alebo osobné pamiatky. Každý úložný priestor bol starostlivo navrhnutý tak, aby sa doň zmestilo množstvo predmetov a udržiaval poriadok vo vašej domácnosti.

Vitrína stojí na jemných kovových nožičkách, ktoré jej dodávajú ľahkosť a eleganciu. Jemná povrchová úprava priťahuje pozornosť a zdôrazňuje jedinečnosť tohto modelu. Mramorový prvok umiestnený na čele zásuvky navyše dodáva prestíž a luxus, čím vytvára jedinečnú kombináciu.

Rozmery:

 • šírka: 80 cm,
 • výška: 200 cm,
 • hĺbka: 43 cm

Prevedenie:

 • hrúbka laminovanej drevotriesky 16 mm,
 • ABS hrany,
 • zadná stena z 3 mm HDF dosky,
 • kovové nohy,
 • skryté pánty s tichým zatváraním,
 • guľôčkové ložiská,
 • tvrdené sklo,
 • LED osvetlenie v cene

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať