Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Vitrína Animere White AWT97

Vitrína Animere White AWT97

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Splňte si svoj sen o krásnom interiéri! Nízka vitrína Animere White je jedinečným doplnkom do vašej domácnosti. Ponúka veľa odkladacích priehradiek a políc na dekorácie.

Vytvorte úžasnú expozíciu. Použite svoju fantáziu a ukážte svoje najlepšie ozdoby. Do sklenených poličiek navyše môžete umiestniť svoje obľúbené knihy, kolekciu porcelánu alebo ručne vyrobené dekorácie. Biela vitrína má aj skrinky, kde si môžete odložiť oblečenie, deky alebo doklady.

Celé to vyzerá brilantne! Minimalistický štýl v kombinácii so zlatými nohami vytvára niečo senzačné!

Rozmery:

  • šírka: 97 cm,
  • výška: 122 cm,
  • hĺbka: 37 cm

Prevedenie:

  • 16 mm hrubá laminovaná doska,
  • ABS + papierové okraje,
  • nohy FI 10 mm, striekané práškovaním zlatej farby,
  • bezúchytkový systém - predĺžený okraj,
  • zapustený pánt, s ťahom
  • 4 mm hrubé sklo
  • dve sklenené police 4 mm

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať