Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Vitrína Brulpin 2D

Vitrína Brulpin 2D

401 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Obývacia vitrína Brulpin 2D je štýlový kus nábytku, ktorý dodá vášmu interiéru eleganciu a charakter. Bol navrhnutý s ohľadom na harmonickú kombináciu praktickosti a estetiky.

Jedným z poznávacích prvkov komody Brulpin 2D sú dvierka čiastočne prekryté károvaným sklom. Tento jemný detail dodáva nábytku jedinečný vzhľad a jemný svetelný efekt. Odlesky svetla na skle vytvárajú zaujímavý kontrast so zvyškom povrchovej úpravy.

Izbová vitrína je vybavená kvalitnými pántmi GTV a BLUM. Zabezpečujú plynulé otváranie a zatváranie dvierok, vďaka čomu je používanie nábytku mimoriadne pohodlné.

Rozmery:

 • šírka: 100 cm,
 • výška: 120 cm,
 • hĺbka: 48 cm

Prevedenie:

 • korpus: laminovaná doska hrúbky 16 mm,
 • predná strana: laminovaná doska s hrúbkou 16 mm + kovový rám s hrúbkou 20 mm,
 • 0,5 mm hrubé papierové okraje,
 • čiastočne presklené fronty,
 • rukoväť: čierny kovový gombík,
 • nohy: kovový rám,
 • pánty GTV a BLUM,
 • LED osvetlenie (biele) ako doplnková možnosť za poplatok

Záruka: 24 mesiacov

Šírka 100
Výška 120
Hĺbka 48
Záruka 2 roky
Osvetlenie Za príplatok

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať