Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Vitrína Bruno BWT54

Vitrína Bruno BWT54

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Venujete sa priemyselným interiérom? Chcete si zariadiť obývaciu izbu v tomto štýle, a preto hľadáte vhodné miesto? Je to skvelé, máme pre vás ponuku, ktorú nemôžete odmietnuť!

Vitrína Bruno BWT54, ako aj kolekcia, z ktorej pochádza, boli vyrobené v industriálnom štýle, ktorý chytil za srdce nielen architektov, ale aj ľudí, ktorí si zariaďujú svoj vlastný byt.

Tento model je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, takže si môžete byť istí, že vám bude slúžiť mnoho rokov. Okrem toho má nadčasovú farebnú schému: kombinácia čiernej a grafitovej s farbou imitujúcou prírodné drevo, ktorá vnáša do interiéru eleganciu, zdokonaľovanie a jedinečný charakter!

Vitrína Bruno má charakteristické zasklenie, ktoré je možné voliteľne osvetliť LED svetlom a priestrannú skrinku na šikovné doplnky.

Vitrína je položená na vysokých, drevených nožičkách, natretých čiernou farbou, čo dodáva vitríne ľahkosť.

Rozmery:

  • šírka: 54 cm,
  • výška: 185 cm,
  • hĺbka: 39 cm

Materiál:

  • korpus: 18 mm laminovaná drevotrieska,
  • front: 16 mm laminovaná drevotrieska,
  • ABS hrana 0,5 mm,
  • PUSH TO OPEN systém otvárania dverí,
  • čierne drevené nohy, výška: 20 cm
  • LED osvetlenie (biele) - za príplatok

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
15.08.2021

Oliwia

Krásny, prehľadný web! Vyzerá to skvele.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
19.09.2019

Tosia

Skvelé riešenie! Módne farby. Ideálne!

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať