Do Vánoc

Vitrína Colin CL03

Vitrína Colin CL03

85 €

Dodanie:

8-10 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Moderná vitrína Colin je ideálna do obývacej izby. Farby frontov s vysokým leskom si môžete vybrať z dostupnej farebnej palety a prispôsobiť ju vašim osobným preferenciám a vkusu.

Vitrína je bez rovätí, otvára sa pomocou mechanizmu „push to open“ - ak ju chcete otvoriť, stačí zľahka zatlačiť prednú časť a odhalia sa vnútorné predmety.

Vysoko kvalitné komponenty zabezpečujú jeho dlhú životnosť a dokonalý vzhľad.


Rozmery:

 • šírka: 34 cm,
 • výška: 100 cm,
 • hĺbka: 40 cm


Materiál:

 • laminovaná doska s hrúbkou 16 mm,
 • fronty s vysokým leskom,
 • ozdobná lišta lesklá - prilepená pri montáži zákazníkom, vďaka ktorej sú skrinky vľavo alebo vpravo - to platí len v smere, v ktorom by mal ozdobný pruh bežať,
 • univerzálne otváranie (zákazník rozhodne, ako má byť skrinka otvorená počas montáže - vľavo / vpravo),
 • bez úchytiek,
 • otvárací systém PUSH-TO-OPEN,
 • hrany sú upravené z odolnej PVC 0,5 dýhy odolnej proti každodennému použitiu,
 • plynové fľaše uľahčujú otváranie skriniek,
 • zadná časť nábytku vyrobená z dosiek HDF


Záruka: 24 mesiacov

wnętrze witryny na wysoki połysk

wnętrze witryny pokojowej

Šírka 34
Výška 100
Záruka 2 roky
Hĺbka 40

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať